DAH

DAH

Апарат кондиціонування повітря
(Подвійний кожух)
3.25 – 125 TR

* Ціни в EUR наведені для довідки

Опис

Деталі

Корпус

Корпус розроблений з урахуванням повітронепроникності та температурного моста конструкції. Всі панелі щільно підігнані до жорсткої рами за допомогою ущільнення. Корпус встановлений на опорну раму, висота якої варіюється в залежності від розміру корпусу
Каркас і панелі виготовлені з використанням товстолистового електрогальванічного сталевого покриття і пофарбовані поліестерним напиленням мінімум 60-мікронів з обох сторін, як обробка та забезпечення довговічності. Порошкове покриття може легко проникати в усі стики і краї за допомогою електростатики.

Опції

Ізоляція 1" та 2" не містить поліуретану

 

Охолоджуючі спіралі

Професійний досвід VOGEL FLUG у виробництві охолоджуючих спіралей протягом більше 37 років є великою перевагою при виборі охолоджуючих спіралей, які задовольняють будь-яким вимогам. Проте, спіраль 1/2" з 4 рядами є стандартом. VOGEL FLUG має можливість виготовлення спіралей завдовжки 150" (3180 мм) і висотою 54" (1370 мм), одна спіраль може вміщати до 1000000 BTU/год. Спіралі доступні в додатках зі спареним або водяним охолодженням. Кожна спіраль виготовлена з алюмінієвої пластини і механічно розвальцьована в мідній трубі. Крок оребрения доступний від 6 ребер на дюйм до 12 ребер на дюйм в залежності від вимог. Все спіралі пройшли випробування під тиском води 350 футів на квадратний дюйм.

Опції

Мідна пластина / мідна трубка спіралі охолодження.
Піддон виготовлений з товстого гальванізованого залізного листа , покритого сумішшю асфальтового в'яжучого матеріалу з мінеральним наповнювачем і ізольованого гумою.

Вентилятор та повітропровід

Потік повітря передбачає швидкість менш 500 футів в хвилину. Стандартний вентилятор із загнутим подвійним вхідним отвором виготовлений з гальванізованого сталевого листа, статично та динамічно збалансований для забезпечення безперервної та безшумної роботи. Також для отримання необхідного статичного тиску можливе покриття загнутих назад лопатей. Мотор встановлений на кронштейн, який можна регулювати, щоб забезпечити правильний натяг і вирівнювання ременя. Клиновий ремінь і шківи можуть бути підібрані так, щоб підходити до різноманітнитного статичного тиску і необхідної кількості повітря.

Специфікація
Завантажити