DDV – ACV

DDV – ACV

Розумна технологія повітряного потоку.
Охолоджене повітря рівномірно поширюється по всьому приміщенню.

* Ціни в EUR наведені для довідки

Опис

Деталі

Зносостійкий матеріал

Корпус вентиляторного доводжувача виготовлений з високоякісного листового металу, покритого антиокислювальним білим шаром.

Гідрофільна спіраль

Спіраль випарника і спіраль конденсатора покриті захисним шаром Blue Fin (тип епоксидної смоли, розроблений і запатентований Panasonic Air Conditioning), що полегшує процес випаровування вологості, запобігає утворенню неприємного запаху і цвілі, заощаджує енергію, а також збільшує зносостійкість.

Фільтри для великих частинок пилу

Вловлюють великі частки пилу. Легко очищуються теплою водою.

Конденсатор модель ACV

Корпус виготовлений з високоякісного листового металу, покритого антиокислювальним білим шаром. Висока зносостійкість, відмінні характеристики відведення тепла, передовий аеродинамічний дизайн вентилятора. Компактний розмір для легкого встановлення в невеликих приміщеннях.

Подвійний повітряний потік

Розумна система повітряного потоку. Незалежні верхні і нижні жалюзі контролюють напрямок повітряного потоку в радіусі 90 градусів. 4 типу повітряного потоку на вибір або автоматичний режим повороту жалюзі для кращого розподілу повітряного потоку.

П'ятишвидкісний мотор

5 режимів швидкості потоку повітря: турбо, високий, середній, низький, автоматичний для турбо-охолодження та безшумного охолодження

Турбо-вентилятор

Потужний турбо-мотор сприяє швидкому і безшумному охолодженню приміщення.

Сучасний дизайн, легкий у використанні цифровий вбудований пульт управління з 7-сегментним LCD екраном. Може працювати і від бездротового пульта управління.

Автоматичне перезапускання

Після відновлення подачі електроенергії, у разі аварійного відключення, система кондиціонування повітря вмикається автоматично. Система відновлює роботу в режимі, обраному перед аварійним відключенням.

3-х хвилинна затримка запуску компресора

Запобігає пошкодженню компресора при перевантаженні або аварійному відключенні електроенергії.

Специфікація
Завантажити