CFHV – ACV

CFHV – ACV

Першокласний дизайн. Легке встановлення в будь-якому середовищі

* Ціни в EUR наведені для довідки

Опис

Деталі

Турбо-вентилятор Потужний турбо-мотор сприяє швидкому і безшумному охолодженню приміщення.

П'ятишвидкісний мотор

5 режимів швидкості потоку повітря: турбо, високий, середній, низький, автоматичний. Для турбо-охолодження і безшумного охолодження

Гідрофільна спіраль/змійовик

Як спіраль випарника, так і спіраль конденсатора покриті захисним шаром Blue Fin (тип епоксидної смоли, розроблений і запатентований Panasonic Air Conditioning), що полегшує процес випаровування вологи, запобігає утворенню неприємного запаху і цвілі, заощаджує енергію, а також збільшує зносостійкість.

Подвійний повітряний потік

Розумна система повітряного потоку. Незалежне керування поворотом верхніх і нижніх жалюзі до 90 градусів контролює напрямок повітряного потоку. Пропонується 4 типу регульованого повітряного потоку на вибір або автоматичний режим жалюзі для кращого розподілу повітряного потоку

Стандартні вентиляційні решітки

Погана регуляція потоку повітря. Прохолодне повітря не поширюється рівномірно по всьому приміщенню.

Вентиляційні решітки VOGEL FLUG

Хороша регуляція потоку повітря за допомогою горизонтальних і вертикальних автоматичних жалюзі.

Стандартні вентиляційні решітки

Люди, що розташовані безпосередньо під кондиціонером, знаходяться поза зоною холодного повітря.

Вентиляційні решітки VOGEL FLUG

Повітряний потік досягає як віддалених частин кімнати, так і людей, що знаходяться під кондиціонером.

Конденсаторний блок

Корпус виготовлений з високоякісного листового металу, покритого антиокислювальним білим шаром. Висока зносостійкість, відмінні характеристики відведення тепла, передовий аеродинамічний дизайн вентилятора. Компактний розмір для легкого монтажу в невеликих приміщеннях.

Виведення конденсату – технологія автоматичного самоочищення спіралі випарника. При виключенні системи кондиціонування, конденсаторний блок закривається, вентилятор блоку кондиціонера продовжує видувати вологу з спіралі випарника. Усувається неприємний запах в спіралі випарника і повітря в приміщенні зберігається свіжим.

3-х хвилинна затримка запуску компрессора Запобігає пошкодженню компресора при перевантаженні або аварійному відключенні електроенергії.

Природний потік Відчуйте подих природного вітру.

Таймер вмикання / вимикання Цілодобовий таймер для вмикання / вимикання системи кондиціонування.

Автоматичне перезапускання Після відновлення подачі електроенергії в разі аварійного відключення система кондиціонування повітря вмикається автоматично. Система відновлює роботу в режимі, обраному перед аварійним відключенням.

Режим сну Встановіть температуру придатну для сну.

Специфікація
Завантажити