Характеристика компанії

 • Компанія Vogel Flug Ltd - 100 % Європейська компанія, займає найважливіше місце в європейській індустрії кондиціонування і водонагрівальних приладів більше 40 років. Заснована в 1973 році в центрі Європи , в даний час компанія має офіси і виробничі площі понад 10000 м² по всьому світу. Компанія виробляє широкий спектр повітряних кондиціонерів і водонагрівальних приладів, від побутових до промислових і виробничих. Продукція компанії виготовлена ​​за найсучаснішими технологіями і відповідає всім вимогам споживача
 • З особливим баченням управління виробництвом і величезним бажанням поліпшити продукцію до світових стандартів, компанія під брендом «VOGEL FLUG» пропонує високо-ефективні, економічні та екологічно чисті системи кондиціонування повітря і нагрівання води. Поєднуючи розумні ціни з швидкою доставкою, компанія впевнена, що споживач отримує продукцію найвищої якості і найкраще обслуговування.

 

Концепція

 • Бути лідером серед виробників в системах охолодження/підігріву повітря та підігріву води, а також у вентиляційних технологіях

 

Основні принципи

 • Розумні ціни
 • Виконання зобов'язань
 • Відданість
 • Компетентність

Історія

Історія Vogel Flug

 • Компанія з виробництва кондиціонерів і водонагрівачів «Vogel flug» була заснована в 1973 році. Історія компанії починалася з виробництва окремих вузлів для кондиціонерів і водонагрівачів, таких як нагрівальні спіралі, спіралі охолодження і водоохолоджувальні конденсатори, нагрівальні елементи і магнієві аноди, для того щоб замінити імпортні вузли у виробництві кондиціонерів і водонагрівачів в тих країнах де розташоване виробництво компанії "Vogel flug". 
  Сьогодні виробництво компанії розташовується в Таїланді, Саудівської Аравії, Йорданії, Італії, Іспанії, де виробляються не тільки кондиціонери, а й комплектуючі до них. У Хорватії, Сербії, Угорщині, Італії та Австрії розташовуються виробництва водонагрівачів та комплектуючих.

Технології

Експерти в кондиціонуванні повітря і водонагрівачах

 • Компанія «Vogel flug Ltd» залучена в повний цикл виробництва кондиціонерів і водонагрівачів – від дизайну і конструкторських розробок до виробництва і встановлення в різноманітних сферах застосування. Компанія постійно перебуває в центрі розвитку новітніх технологій і стежить за тим, щоб кондиціонери і водонагрівачі залишалися найвищої якості та відповідали вимогам міжнародних стандартів.
 • Маючи величезний досвід і кваліфікацію в проектуванні кондиціонерів і водонагрівачів, компанія розробляє і виробляє системи кондиціонування повітря і системи нагрівання води для задоволення особливих вимог споживачів. Компанія інвестує в R&D центри (конструкторські бюро), "Calorimeter Test Rooms" (випробувальні стенди ) на яких кожен виріб демонструє максимальну ефективність. Компанія також впроваджує сучасні технічні виробництва; суворе інспектування та контроль якості гарантує, що споживачеві постачається продукція високої якості.

 

 •  

  Конструювання

  Маючи величезний досвід і кваліфікацію в проектуванні кондиціонерів і водонагрівачів, компанія розробляє і виробляє системи кондиціонування повітря і системи нагрівання води для задоволення особливих вимог споживачів

 

 •  

  Виробництво і забезпечення якості

  Виробництво залишається в курсі технологічного процесу для того щоб досягати, підтримувати і покращувати якість і стандарти продукції та розробок . У Відділа виробництва широкий спектр обов'язків: від виробництва окремих вузлів, комплектуючих і корпусів спіралей до процесів нарізання, фальцювання і фарбування.

Акредитація

 •  

  Стандарти експорту

  Системи кондиціонування повітря і системи підігріву води Компанії  Vogel flug ltd успішно працюють на всіх континентах, в різних кліматичних умовах: від холодного клімату в Канаді і в Росії до дуже теплого на Середньому Сході і різноманітного клімату в Австралії. Компанія експортує продукцію в більш ніж 70 країн по всьому світу і під логотипом "VOGEL FLUG" і через ОЕМ постачальників.